Chci otěhotnět

Pomůžeme vám k vytouženému miminku.

Toužíte po miminku a stále se vám nedaří otěhotnět?
Nevzdávejte se. Udělejte s naší pomocí pro jeho početí maximum.

Když se nedaří otěhotnět

Rozhodli jste se s partnerem, že nastal ten správný čas na miminko? Touha po mateřství je naprosto přirozená. Občas se však stává, že i přes veškeré snahy a všemožná vyšetření, jež vás ubezpečují, že jste naprosto zdraví a plodní, vytoužené miminko nepřichází.

Neztrácejte naději

Na vině může být funkční ženská neplodnost, jež je způsobená zvýšeným svalovým napětím v oblasti pánve. Příčinou jsou většinou blokády pohybového aparátu, úrazy, dlouhodobý chronický útlak kostrče (při sezení), adheze fascií a omezení pohybů orgánů vzniklé po prodělaných zánětech, operacích či endometrióze nebo dokonce stres. S tím vám ale mohou skvěle pomoct další podpůrné terapie, jako je fyzioterapie či psychologická podpora.

Jak vám můžeme pomoci k vytouženému miminku?

V MAAT centru se zaměřujeme na celostní péči o ženu. Úspěšně kombinujeme principy západní medicíny s alternativními postupy. Což se nám opakovaně osvědčuje i v případě léčení ženské funkční neplodnosti.

Pomůžeme vám, pokud...

Díky nabízeným podpůrným terapiím vám ve všech uvedených případech
můžeme pomoci a maximálně podpořit vaši snahu o otěhotnění.

Fyzioterapie

V léčbě funkční sterility u žen bez sebemenších pochyb fyzioterapie zastává velmi důležitou roli. S její pomocí zbavíme vaše tělo svalové dysbalance v oblasti pánve. Právě ta totiž většinou stojí za ztíženou schopností početí.

Jednou z hlavních příčin je sedavý styl života. Sezení je totiž pro lidské tělo naprosto nepřirozené. Právě proto může mít neblahý vliv i na plodnost, protože pánev nemá dostatečnou možnost se hýbat a žít. Není tedy divu, že se jí nedaří přivítat nový život.

Pomocí fyzioterapie:

S naší pomocí, podporou a péči se řadě žen podařilo otěhotnět už po několika návštěvách.

Vyberte si svoji fyzioterapeutku a termín:

Psychologické poradenství

Snaha o otěhotnění s sebou nese velký nápor na psychiku. Obzvláště když se početí miminka nedaří, může to se ženou pořádně zamávat. Objevuje se u ní únava, zmatek, strach, smutek a vztek na vlastní tělo, protože nefunguje, jak má. O to více to platí při asistované reprodukci, která je sama o sobě pro ženu velmi emočně náročná.

Vliv psychiky na otěhotnění je však často velmi podceňován. Jenže právě psychická pohoda může mít obrovský vliv na úspěšné početí.

Co vám může stát v cestě k miminku?

Nevědomých příčin, které vám blokují početí vysněného miminka, může být celá řada. Proto je potřeba je s odbornou pomocí zpracovat a vyčistit.

Požádejte o podporu

Psychoterapie je ideální volbou pro získání podpory, pochopení a porozumění. Ale také pro znovunalezení pevné půdy pod nohama, kterou v tomto náročném období tolik potřebujete.

Zkušená terapeutka vám pomůže:

Vaše terapeutka:

Kraniosakrální terapie

Jedná se o metodu, při které terapeut velmi jemně, pomalu a naprosto bezpečně pracuje s vaším tělem a postupně uvolňuje napětí v oblasti pánve, jež se na potížích s otěhotněním může podílet. Zároveň však pracuje i se somatoemocionálním uvolněním.

Kraniosakrální terapie vám tak pomůže nejen uvolnit a připravit pánev na početí, ale také zpracovat nahromaděné emoce, které snahu o miminko provází. Právě ony totiž často vedou k napětí v těle a psychosomatickým obtížím, jež mohou hatit vaše snahy o otěhotnění.

Nechte své tělo i mysl opečovat jemným dotykem, laskavostí a porozuměním při kraniosakrální terapii.

Terapeutka vám pomůže:

Kraniosakrální terapií v MAAT centru vás provede velmi vnímavá, citlivá a empatická terapeutka

Vaše terapeutka:

Výživové poradenství

Složení stravy i celkový životní styl má velký podíl na kvalitu menstruačního cyklu i na kvalitu děložní sliznice. Obtíže s početím mohou souviset např. i s chronickým zánětem v těle. Nebo jen vaše tělo nemá dostatek živit a energie ani samo pro sebe, a tak ani nemá sílu na tvoření nového života.

Kvalitní a vyvážená strava může mít i vliv na kvalitu spermiogramu. Změna stravovacích návyků může být vhodná i pro vašeho partnera.

Znáte obecná doporučení na výživové doplňky typu kyselina listová, ale chtěla byste se výživě vhodné pro úspěšné početí věnovat více do hloubky?

Naše výživová poradkyně s vámi probere váš stav a potřeby, doporučí vám vhodné složení jídelníčku a výživových doplňků a provede vás celým procesem změn. 

Vaše poradkyně:

Dopřejte si péči, která vám pomůže k vytouženému miminku.

Jsme tu pro vás. ♥

Přejít nahoru