MAAT_ELEMENT_PURPLE

Výživové poradenství

Redukce váhy a její udržení

Ceník

1. Vstupní konzultace v délce trvání 90 minut – 1.500,- Kč
Probereme aktuální zdravotní stav, dosavadní stravovací zvyklosti, životní styl klientky a výstupem povídání bude doporučení na úpravu stravy vzhledem k aktuálním obtížím a s přihlédnutím k dalším aspektům (užívané léky, intolerance/alergie, obtíže s trávením/vyprazdňováním, ale i pracovním režimem), vážení na osobní váze zn. Tanita (zjistíme celkovou váhu, množství podkožního i viscerálního tuku, metabolický věk, hydrataci apod.). Doporučení na případně vhodné doplňky stravy a bylinky.

Pokud by aktuální stav vyžadoval dlouhodobější dohled a komplexnější vedení – je možné domluvit si spolupráci na:

3 měsíce za cenu 5.000,- Kč (v ceně je stravovací protokol – doporučené vhodné/nevhodné potraviny vzhledem k aktuálnímu problému a zdravotnímu stavu, tipy na vhodná jídla od snídaně až po večeři a ukázkový jídelníček + 3 návštěvy v délce trvání 60 minut a vstupní konzultace).

6 měsíců za cenu 8.000,- Kč (v ceně je stravovací protokol – doporučené vhodné/nevhodné potraviny vzhledem k aktuálnímu problému a zdravotnímu stavu, tipy na vhodná jídla od snídaně až po večeři a ukázkový jídelníček + 5 návštěv v délce trvání 60 minut a vstupní konzultace).

2. Navazující konzultace – v délce trvání 60 minut – 900,- Kč
(netýká se klientek, které si zakoupily dlouhodobější program (3 nebo 6 měsíců) na schůzce probereme, jak se daří změny zařazovat, možnosti řešení – dle situace, převážení) – doporučení dalšího postupu včetně alternativ ve stravě

Vaše poradkyně

Petra Henychová

výživová poradkyně

Přejít nahoru