PROGRAM

Endo cvičení pro ženy s endometriózou

Zmírněte své trápení s endometriózou pomocí jemných fyzioterapeutických cviků.
Stačí pár minut denně a uleví se vám od velkých a úmorných bolestí.

Endometrióza je časté gynekologické onemocnění, které trápí mnoho žen v reprodukčním věku. Způsobuje jim velmi nepříjemné a silné bolesti při menstruaci, pohlavním styku a v oblasti pánve a podbřišku. Někdy dokonce stojí i za neplodností.

Trápí i vás takové bolesti? Změňte to. Udělejte něco víc pro své zdraví. Naučím vás několik jemných, ale o to více účinných fyzioterapeutických cviků, které vám uleví od akutních bolestí. A navíc bez věčného polykání analgetik.

I s endometriózou se můžete ve svém těle cítit lépe. ♥

"Tělo i duše potřebují pozornost a péči. Když ji nedostávají, přihlási se o ní."

Online program ENDO CVIČENÍ je jediný svého druhu

Jako jedná z mála fyzioterapeutek v České republice se zabývám touto problematikou opravdu do hloubky. Během své praxe jsem nasbírala nejenom hodně zkušeností, ale vypozorovala jsem, které cviky ženám s endometriózou dělají dobře a ulevují jim od bolestí.

Tyto cviky jsem pro vás natočila a sestavila do jedinečného online programu ENDO CVIČENÍ. Z pohodlí domova se je nyní můžete naučit i vy a kdykoli si tak pomoct od bolestivých stavů, jež jsou často velmi omezující.

Co vám přinese pravidelné praktikování ENDO CVIČENÍ:

Na co se můžete těšit?

Navíc se můžete těšit na BONUS a DÁREK ♥

Rozhovor s jednou z mých klientek
Inspirativní rozhovor s mou klientkou, fyzioterapeutkou a bývalou vrcholovou sportovkyní. Podělí se s vámi o to, co pro ni znamená cvičení, jak jí endometrióza změnila život a jak se po operaci dostávala zpátky do kondice.

20minutová konzultace ZDARMA,
při které můžeme probrat váš stav, ujasnit si správné provedení cviků nebo doplnit další informace, které vás zajímají.

Co o kurzu říkají ženy s endometriózou?

„On-line kurz Endo cvičení můžu jedině doporučit. Je velmi prakticky zaměřený, což jsem velmi uvítala. Všechny cviky jsem díky videu krásně pochopila. Nejvíce mi pomáhají zejména uvolňující cviky na pánev a to hlavně v období, kdy mě začne bolet podbříšek. Po zacvičení si pár cviků mně je vždy lépe a bolesti odezní.“ Kateřina

„Cvičení jsou fakt boží, především uvolňovací pozice mi už kolikrát pomohly při křečovitých záchvatech v oblasti mezi pochvou a konečníkem.“ Alice

„On-line kurz Endo cvičení vřele doporučuji jako nezbytný základ všem ženám, které se s tímto onemocněním učí žít. Kurz je krásně propracovaný a komplexní, ale přesto nemáte pocit přehlcení díky rozdělení do kratších celků. I kdybych si neprocházela tímto onemocněním, našla bych v kurzu spoustu dalších důležitých informací. Mimo jiné i o péči o jizvu po císařském řezu. Byla jsem překvapena, jak se dá předcházet potížím či napravit „starou“ jizvu. Praktická část zas hezky navede na zvědomnění si oblasti podbřišku a s ním vše spojené. Není den, kdy bych si alespoň jedno video nepustila.“ Kristýna

Pojďte do toho se mnou

Naučte se cviky, které vám uleví od velkých bolestí.
Stačí pár minut denně.

Proč do toho jít právě se mnou?

Naučím vás jednoduché, ale velmi účinné cviky, které vám pomohou od bolestí způsobených endometriózou.

Jsem fyzioterapeutka, průvodkyně žen, lektorka, kněžka a mnoho dalšího. Věnuji se komplexní fyzioterapii v gynekologii, speciálně léčbě chronických pánevních bolestí a těhotným ženám.

Propojuji svět klasické západní medicíny se světem alternativnějších technik. Z toho vychází můj specifický holistický přístup pro hledání cest ke zdraví.

Spolupracuji s lékaři, porodními asistentkami, dulami, s lékaři tradiční čínské medicíny, psychology i léčiteli. Přednáším pro laickou i odbornou lékařskou veřejnost a pořádám skupinové kurzy o ženském zdraví.

Prodejní formulář

Cena…… 1800,-

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle zásad – GDPR | Obchodní podmínky

Platební brána COMGATE.CZ

Přejít nahoru